O nás

Projekt Workforce: Integration of Former Athleteskterý začal vznikat v na konci roku 2017, se zaměřuje na pomoc při hledání optimálního pracovního uplatnění vrcholových sportovců a na oblast náboru a hledání budoucích zaměstnanců s minulostí vrcholových sportovců.

Projekt klade důraz na vyprofilování zapojených sportovců pomocí dotazníkového šetření a sestavou behaviorálních otázek. Jsme přesvědčeni, že sportovní minulost je důkazem schopností pracovního kandidáta. Pokud tedy zajistíme uchazečům o novou profesní kariéru vhodné pracovní podmínky a pomůžeme jim obsadit vhodné pracovní pozice,  propojíme tak spokojenost zaměstnavatele a spokojenost zaměstnance. Oboustranná spokojenost  je cílem našeho projektu.

Dále dáváme důraz na dlouhodobou zpětnou vazbu, jak ze strany sportovců, tak i ze strany zaměstnavatelů, abychom mohli v budoucnu poskytovat ještě více kvalitnější služby.

Co děláme?

Personální poradenství 

V rámci projektu WIFA nabízíme personální poradenství pro zaměstnavatele a firmy.  Nejsme personální agentura, jsme WIFA.

Karierní kounčink

V rámci služby karierní poradenství identifikujeme Tvoje silné a slabé stránky, pobavíme se o představách, co chceš dělat a proč, a vytvoříme profesní vizi, která bude respektovat Tvoje hodnoty a využívat tvoje přednosti. Naše know-how práce trhu zajistí aby tvoje další kroky měly smysl a posloupnost.

WIFA pomáhá sportovcům s dalšími profesním uplatněním

WIFA pomáhá sportovcům vybrat, jakým směrem se vydat až se nebudou moct věnovat sportu naplno. Jak vybrat správné zaměstnavatele, na co se při výběru dalších aktivit zaměřit, na co si dát pozor a jak přechod mezi sportovní kariérou a životem po kariéře udělat co nejvíce plynulý.

WIFA nabízí poradenství ohledně podnikání a pomáhá vytvořit úspěšný business model

O tom, že jednou z možných cest je podnikání víme své, proto ve spolupráci Fresh Business nabízíme i poradenství v tomhle směru. Pomáháme vytvořit business plán, sehnat investory  a vybudovat podnikatelský záměr.

Budujeme komunitu!

WIFA není jenom projekt zaměřený na všechny body výše zmíněné. WIFA je komunita, která sdružuje všechny. Sportovce, kluby, sportovní veřejnost, zkrátka každého, koho námi diskutovaná témata zajímají včetně firemních personalistů nebo zájemců o zajímavé příběhy. Vytváříme tak informační kanál, který přináší rozhovory, odborné články i zajímavé informace.