Pro kluby

 

V rámci projektu WIFA představujeme sportovním klubům možnost dlouhodobé spolupráce. Společenská odpovědnost klubů je téma, které je u nás opomíjené a důsledkem je nepříliš úspěšná integrace sportovců po konci své sportovní kariéry, kdy narážíme na střet mezi požadavky zaměstnavatelů (praxe, znalost oboru a další) a předpoklady sportovce (“tah na branku”, nedostatečná praxe).

Každý sportovec má nárok po skončení své sportovní kariéry na integraci do běžného pracovního prostředí, nastartovat svojí pracovní kariéru ať už v pozici zaměstnance a budovat dlouhodobou pracovní kariéru nebo nastartovat své podnikání k zajištění sebe a své rodiny.

Touto cestou bychom Vás chtěli požádat o spolupráci a pomoci nám naplňovat naší vizi pomáhat sportovcům, kteří z jakéhokoliv důvodu potřebují pomoci v nastartování své profesní cesty. Nabízíme klubům partnerství s projektem WIFA, a dotváříme komplexní nabídku služeb pro sportovce kteří končí kariéru nebo se chtějí v jakémkoliv stádiu sportovní kariéry připravit na život po ní.

My jsme WIFA

Pomáháme sportovcům a sportovním klubům s optimalizováním sportovní kariéry a nastartováním profesní kariéry.

Co Vám spolupráce s námi přinese?

  1. Balíček námi poskytovaných služeb vytvořený na míru potřebám klubu a jejich sportovcům
  2. Pozitivní vnímání klubu v očích všech sportovců a jejich okolí.
  3. Lepší spolupráci s hráči, kteří se blíží ke konci své kariery ze zdravotních nebo osobních důvodů
  4. Status společensky odpovědného klubu/agentury/svazu, který má zájem o další rozvoj sportovců po ukončení sportovní kariery.
  5. Prezentace klubu v rámci sportovní komunity WIFA a využití všech komunikačních kanálů ke zvýšení povědomí a budovávání dobrého jména klubu:

– Prezentace na webový stránkách
– Podpora na sociálních sítí
– Zprostředkování potencionálních sponzorů
– Podpora v on-line i tištěných médií, které WIFA využívá k propagaci své značky
– Zmínka v rozhovorech se sportovci v rámci PR komunikace projektu WIFA

K

Kontakt

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás přes formulář nebo na kontaktní údaje níže.

4 + 9 =